TL2575-12IKV
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
TL2575-12IKV
JLCPCB Part #
C2877396
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS