SN74ALVCH16501DGG
MFR.Part #
SN74ALVCH16501DGG
JLCPCB Part #
C3756377
Package
TSSOP-56
Description
-40℃~+85℃ 0.6ns 1.65V~3.6V 1.7ns 18 1ns 24mA 24mA 40uA 74ALVCH D Latch Tri-State TSSOP-56 Latches ROHS