RURD1515
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RURD1515
JLCPCB Part #
C4990332
Package
TO-218
Description
1 pair of common cathodes 1.05V@15A 10uA@150V 150V 15A 35ns TO-218 Fast Recovery / High Efficiency Diodes