RFH10N50
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RFH10N50
JLCPCB Part #
C3290194
Package
TO-218
Description
1 N-channel 200pF 3nF 4V 500V 600mΩ@10V 600pF TO-218 MOSFETs