RF1S50N06
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RF1S50N06
JLCPCB Part #
C3288471
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 131W 2.02nF 200pF 22mΩ@10V 4V 50A 600pF 60V 80nC@10V N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs