RF1S42N03L
MFR.Part #
RF1S42N03L
JLCPCB Part #
C3278190
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.65nF 200pF 25mΩ@5V 2V 30V 42A 575pF 60nC@10V 6W N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs