RF1S40N10SM
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RF1S40N10SM
JLCPCB Part #
C3281667
Package
TO-263AB
Description
1 N-channel 100V 40A 40mΩ N-Channel TO-263AB MOSFETs