REG113NA-2.5/250
MFR.Part #
REG113NA-2.5/250
JLCPCB Part #
C2859711
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5V 28uVrms 400mA 410mV@(400mA) 65dB@(120Hz) 850uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS