OPA452FA/500
MFR.Part #
OPA452FA/500
JLCPCB Part #
C2060140
Package
TO-263-7
Description
-40V~-10V、10V~40V -40℃~+125℃ 1 1.8MHz 100pA 21nV/√Hz@1kHz 3mV 50mA 5uV/℃ 6.5mA 7.2V/us 7pA 80V 94dB Rail-to-Rail Output TO-263-7 Operational Amplifier ROHS