OPA2180ID
MFR.Part #
OPA2180ID
JLCPCB Part #
C1346455
Package
SOIC-8
Description
-18V~-2.25V、2.25V~18V -40℃~+105℃ 0.8V/us 100nV/℃ 10nV/√Hz@1kHz 114dB 15uV 18mA 2 250pA 2MHz 2nA 450uA 4V~36V Rail-to-Rail Output SOIC-8 Precision Op Amps ROHS