OPA170AID
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
OPA170AID
JLCPCB Part #
C2863582
Package
SOIC-8
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1 1.2MHz 1.8mV 110uA 120dB 15pA 17mA 19nV/√Hz@1kHz 2.7V~36V 300nV/℃ 36V 400V/ms 8pA Rail-to-Rail Output SOIC-8 Operational Amplifier ROHS