LT1009ID
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LT1009ID
JLCPCB Part #
C1575488
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10mA 2.5V 35ppm/℃ Fixed Parallel SOIC-8 Voltage Reference ROHS