LMZ13608TZE/NOPB
MFR.Part #
LMZ13608TZE/NOPB
JLCPCB Part #
C2871234
Package
TO-PMOD-11
Description
-40℃~+125℃ 1 24mVp-p 350kHz 3mA 6V~36V 800mV~6V 8A 93% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection TO-PMOD-11 DC-DC Power Modules ROHS