LMZ12008TZ/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMZ12008TZ/NOPB
JLCPCB Part #
C2864186
Package
TO-PMOD-11
Description
-40℃~+125℃ 1 24mVp-p 359kHz 6V~20V 800mV~6V 8A 92% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Under Voltage Protection TO-PMOD-11 DC-DC Power Modules ROHS