LMS1587IS-3.3
MFR.Part #
LMS1587IS-3.3
JLCPCB Part #
C3749509
Description
-40℃~+125℃ 1 1.3V@(3A) 13V 3.3V 3A 72dB@(120Hz) 7mA Fixed Over Current Protection、Overheat protection Positive TO-263-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS