LMR36506RRPER
MFR.Part #
LMR36506RRPER
JLCPCB Part #
C2870127
Package
VQFN-9(2x2)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 18uA 200kHz~2.2MHz 3.6V~65V 600mA Adjustable Buck Buck Built-in Yes VQFN-9(2x2) DC-DC Converters ROHS