LMR36503RFRPER
MFR.Part #
LMR36503RFRPER
JLCPCB Part #
C3190196
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 18uA 2.2MHz 300mA 3V~65V Adjustable Buck Buck Built-in Yes VQFN-9-HR(2x2) DC-DC Converters ROHS