LMK61E0-155M52SIAR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMK61E0-155M52SIAR
JLCPCB Part #
C2666928
Package
QFM-6(5x7)
Description
-40℃~+85℃ 155.52MHz 3.3V LVPECL ±25ppm QFM-6(5x7) Programmable Oscillators ROHS