LMK61A2-100M00SIAR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMK61A2-100M00SIAR
JLCPCB Part #
C3304135
Package
QFM-6(5x7)
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 3.3V LVDS ±50ppm QFM-6(5x7) Programmable Oscillators ROHS