LM4132AQ1MFT2.5
MFR.Part #
LM4132AQ1MFT2.5
JLCPCB Part #
C2156729
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100uA 2.5V 2.9V~5.5V 20mA 20ppm/℃ 240uVp-p Fixed Series ±0.05% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS