LM4120IM5-4.1
MFR.Part #
LM4120IM5-4.1
JLCPCB Part #
C3680581
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 20uVp-p 275uA 2V~12V 36uVp-p 4.096V 50ppm/℃ 5mA Fixed Series ±0.2% SOT-23-5 Voltage Reference