LM4050AEM3-2.5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4050AEM3-2.5
JLCPCB Part #
C3680397
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS