LM4041B12IDCKR
MFR.Part #
LM4041B12IDCKR
JLCPCB Part #
C2156674
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.225V 100ppm/℃ 12mA 20uVrms Fixed Parallel ±0.2% SC-70-5 Voltage Reference ROHS