LM4040DIZ-2.5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040DIZ-2.5
JLCPCB Part #
C3680146
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 150ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±1% TO-92-3 Voltage Reference ROHS