LM4040DIM3X-10-NS
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040DIM3X-10-NS
JLCPCB Part #
C3680558
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10V 150ppm/℃ 15mA 180uVrms Fixed Parallel ±1% SOT-23-3 Voltage Reference