LM4040CIZ-2.5
MFR.Part #
LM4040CIZ-2.5
JLCPCB Part #
C3680506
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.5% TO-92-3 Voltage Reference