LM4040CIM3X-2.5-TI
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040CIM3X-2.5-TI
JLCPCB Part #
C3680352
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.5% SOT-23-3 Voltage Reference