LM4040CIM3X-10-NS
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040CIM3X-10-NS
JLCPCB Part #
C3680484
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 10V 15mA 180uVrms Fixed Parallel SOT-23-3 Voltage Reference