LM4040B10IDBZT
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040B10IDBZT
JLCPCB Part #
C2157074
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 10V 15mA 180uVrms Fixed Parallel ±0.2% SOT-23 Voltage Reference ROHS