LM4040AIZ-2.5
MFR.Part #
LM4040AIZ-2.5
JLCPCB Part #
C3680472
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.1% TO-92-3 Voltage Reference