LM4040AIZ-10.0
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040AIZ-10.0
JLCPCB Part #
C3680568
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 10V 15mA 180uVrms Fixed Parallel ±0.1% TO-92-3 Voltage Reference ROHS