LM4040A10IDBZT
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040A10IDBZT
JLCPCB Part #
C2157428
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 10V 15mA Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS