LM3S610-IQN50-C2T
MFR.Part #
LM3S610-IQN50-C2T
JLCPCB Part #
C3227001
Package
LQFP-48(7x7)
Description
10bit 32KB 34 3V~3.6V 50MHz LQFP-48(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS