LM3S2412-IQC25-A2T
MFR.Part #
LM3S2412-IQC25-A2T
JLCPCB Part #
C6890899
Package
LQFP-100(14x14)
Description
10bit 2.25V~2.75V 25MHz 49 ARM Cortex-M3 LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS