LM3S1751-IQC50-A2T
MFR.Part #
LM3S1751-IQC50-A2T
JLCPCB Part #
C6287689
Package
LQFP-100(14x14)
Description
10bit 2.25V~2.75V 50MHz 56 ARM Cortex-M3 LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS