LM3S1150-IQC50-A2T
MFR.Part #
LM3S1150-IQC50-A2T
JLCPCB Part #
C3210237
Package
LQFP-100(14x14)
Description
2.25V~2.75V 50MHz 52 64KB ARM Cortex-M3 LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS