LM385Z-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM385Z-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C139381
Package
TO-92
Description
0℃~+70℃ 120uVrms 150ppm/℃ 2.5V 20mA 20uA 20uA Fixed Parallel ±0.8% TO-92 Voltage Reference ROHS