LM3503SQ-16/NOPB
MFR.Part #
LM3503SQ-16/NOPB
JLCPCB Part #
C3188447
Description
-40℃~+85℃ 16V 1MHz 2 2.5V~5.5V 400mA Analog Boost DC-DC WQFN-16(4x4) LED Drivers