LM3502SQ-35
MFR.Part #
LM3502SQ-35
JLCPCB Part #
C3188439
Description
-40℃~+85℃ 1MHz 2 2.5V~5.5V 35V 750mA Boost DC-DC Voltage Regulator PWM WQFN-16(4x4) LED Drivers