LM299AH-20
MFR.Part #
LM299AH-20
JLCPCB Part #
C3679979
Package
TO-46-4
Description
-25℃~+85℃ 20mA 28mA 6.95V 9V~40V Fixed Series TO-46-4 Voltage Reference