LM285AZ-2.5
MFR.Part #
LM285AZ-2.5
JLCPCB Part #
C3680791
Package
TO-92-3
Description
0℃~+85℃ 120uVrms 2.5V 20mA 20ppm/℃ Fixed Parallel TO-92-3 Voltage Reference