LM2679S-3.3
MFR.Part #
LM2679S-3.3
JLCPCB Part #
C3190608
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 260kHz 3.3V 5A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-7 DC-DC Converters ROHS