LM2678S-12/NOPB
MFR.Part #
LM2678S-12/NOPB
JLCPCB Part #
C1356420
Package
DDPAK(TO-263-7)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 15V~40V 260kHz 4.2mA 5A Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK(TO-263-7) DC-DC Converters ROHS