LM2676T-12/NOPB
MFR.Part #
LM2676T-12/NOPB
JLCPCB Part #
C1355739
Package
TO-220-7
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 260kHz 3A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed TO-220-7 DC-DC Converters ROHS