LM2674MX-12/NOPB
MFR.Part #
LM2674MX-12/NOPB
JLCPCB Part #
C2070632
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 260kHz 500mA 6.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-8 DC-DC Converters ROHS