LM2673T-3.3
MFR.Part #
LM2673T-3.3
JLCPCB Part #
C3193515
Package
TO-220-7
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 260kHz 3.3V 3A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-7 DC-DC Converters