LM2599T-12/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM2599T-12/NOPB
JLCPCB Part #
C2872952
Package
TO-220-7
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 150kHz 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-7 DC-DC Converters ROHS