LM2595T-12/NOPB
MFR.Part #
LM2595T-12/NOPB
JLCPCB Part #
C1355428
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 150kHz 1A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS