LM2592HVSX-3.3
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM2592HVSX-3.3
JLCPCB Part #
C3190591
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 150kHz 2A 3.3V 4.5V~60V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters