LM2575HVS-12/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM2575HVS-12/NOPB
JLCPCB Part #
C1355334
Package
DDPAK(TO-263-5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4V~60V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK(TO-263-5) DC-DC Converters ROHS